Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Subscribe elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae eleifend ac, enim. Aenean vulputate eleifend tellus.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Subscribe elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae eleifend ac, enim. Aenean vulputate eleifend tellus.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

NIELSEN-KELLERMANN

SPRZĘT PRODUKCJI NIELSEN-KELLERMANN

Nielsen-Kellerman Company projektuje, produkuje i dystrybuuje wytrzymałe, wodoodporne, ekologiczne i sportowe przyrządy do aktywnego trybu życia i zastosowań technicznych, w tym mierniki Kestrel Weather & Environmental Meters, Kestrel Ballistics Meters do precyzyjnego strzelania na duże odległości, NK Electronics do wioślarstwa oraz megafony Blue Ocean Rugged Megaphones PA Systems.

Obsługa klienta i zaangażowanie

NK nieustannie koncentruje się na zaspokajaniu specjalistycznych potrzeb pomiarowych wymagających klientów. Sportowcy olimpijscy, strażacy i wojskowi to tylko niektórzy z klientów NK, którzy polegają na naszych produktach oczekując dokładności i trwałości. Dostarczanie czegokolwiek poniżej najwyższego poziomu jakości nie wchodzi w grę. Niezależnie od niszy, wiemy, że nasi klienci nie wybaczą nam jeżeli ich zawiedziemy i powiedzą swoim przyjaciołom, co o nas myślą. Od momentu złożenia zamówienia do obsługi klienta w cyklu życia naszych produktów (i poza nim), kiedy nasi klienci dzwonią, wysyłają wiadomości e-mail, tweet (@KestrelWeather) lub kontaktują się z nami na czacie lub Facebooku, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają ich wymagania.

Każde urządzenie Kestrel Instrument przechodzi rygorystyczne testy funkcjonalne i szczelności oraz kalibrację zgodnie z normami NIST, zanim opuści zakład. Każdy produkt, który wytwarzamy jest również objęty pięcioletnią gwarancją. Po upływie okresu gwarancyjnego, wspieramy potrzeby naszych klientów poprzez nasz program wymiany handlowej, który zapewnia upust na wymianę produktu Kestrel, bez względu na wiek i stan wymienianego urządzenia. Wiemy, że przekonanie klientów do zakupu produktów Kestrel to tylko pierwszy krok – kiedy jesteś klientem Kestrel, chcemy, abyś został nim na całe życie. Jesteśmy dumni z naszego niesamowitego wskaźnika powtórnych zakupów i poleconych klientów i czujemy się pewnie oferując naszą 30-sto dniową gwarancję zwrotu bez dodatkowych pytań w przypadku braku całkowitej satysfakcji.

Innowacyjny producent amerykański

NK rozpoczęła działalność w nowojorskiej piwnicy w stanie Nowy Jork, a my wykazujemy nasze zaangażowanie w produkcję w USA podążając wyznaczonymi ścieżkami każdego dnia. Obecnie, mieszczące się w Boothwyn PA projektuje na miejscu w USA, tutaj zaopatrujemy się w części i komponenty, które możemy zakupić, i tworzymy w USA, z wielkim zespołem stale zachęcanym i wspieranym w uczeniu się nowych umiejętności. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, procesy, przepływ informacji, zarządzanie zapasami i ludźmi, aby pozostać konkurencyjnymi pod względem kosztów i zapewnić, że możemy dostarczyć to, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy rozpoznawani na całym obszarze środkowego Atlantyku jako modelowy producent koncepcji Lean Production i wspieramy społeczność produkcyjną poprzez wycieczki po zakładach, wymianę informacji i możliwości szkolenia.